Het ontslag van Kris Van Hoeck uit de Boomse gemeenteraad was de voorbije maand voelbaar met  enkele mandaatverschuivingen als gevolg. Kris De Keninck legde op 21 januari ’21 zijn eed af als gemeenteraadslid en maakte vervolgens  plaats vrij in het Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst. Het partijbestuur van CD&V Boom heeft vervolgens Nele Michiels aangeduid om Kris De Keninck op te volgen in het Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst.

“Met Nele kiezen we voor een jonge vrouw op de juiste plaats”, vertelt CD&V voorzitter Gust Laureyssens. “Door haar engagement in het Boomse jeugdwerk kent ze onze gemeente zeer goed en tevens kan ze op de nodige expertise rekenen voor dit mandaat, vanuit haar studies maatschappelijk werk. Cijfers tonen aan dat er heel wat jongeren met een hulpvraag terecht komen bij het OCMW. Nele haar jeugdigheid en ervaring met jongeren, kan daarin zeker een meerwaarde betekenen”.

Armoede de kop in drukken

De leden van het comité maken  als gevolg van  hun expertise ook deel uit van de gemeenteraadscommissie Armoede. Op deze manier is het comité een belangrijk onderdeel voor de evaluatie en ontwikkeling van het kinderarmoedebeleid. “Samen met Kris De Keninck zal ik dit nauw opvolgen. Dit engagement neem ik graag met beide hadden vast en ik hoop vooral hierin mijn steentje te kunnen bijdragen, zodat de armoedecijfers in onze gemeente de kop worden ingedrukt. Daarnaast mag ook onze schepen van jeugd, Tom Dewandelaere op mij rekenen. De ervaring die ik in het verleden in de Boomse  jeugdraad mocht opdoen, wil ik zeker doortrekken naar het beleidsniveau”, vertelt Nele Michiels.

“Met Nele trekken we de lijn van de verjonging en vernieuwing door. Dit zorgt een mix van degelijkheid, ervaring en deskundigheid in onze fractie en het partijbestuur”, besluit Gust Laureyssens.

Een cookie is een klein bestand dat door de server van CD&V wordt uitgestuurd en geplaatst op de harde schijf van jouw computer, tablet, GSM of ander apparaat waarmee je onze website bezoekt. In de cookies wordt informatie opgeslagen. 

Het gebruik van cookies heeft allerhande doelstellingen. Sommige cookies worden gebruikt om de website en de daarop aanwezige informatie of diensten te kunnen verstrekken. Andere worden gebruikt om het bezoek aan onze website aangenamer of gemakkelijker te maken. Nog andere zijn bedoeld om het gebruik van de website te analyseren of om jou gerichte reclame te sturen. Cookies die omwille van technische of beveiligingsredenen noodzakelijk zijn, plaatsen we in ieder geval. 

Door op “Ik ga akkoord” te klikken, aanvaardt u het gebruik van deze cookies voor al deze doeleinden. U kan evenwel uw cookievoorkeuren regelen via de knop “Voorkeuren instellen”.