Op 1 januari 2021 zal Tom Dewandelaere (27), eerste schepen Kris Van Hoeck vervangen in het gemeentebestuur van Boom. Kris heeft om persoonlijke redenen beslist om ontslag te nemen als schepen en gemeenteraadslid.


“De beslissing van Kris kwam als een enorme schok. Wij hebben steeds een groot vertrouwen gehad in Kris. We hebben uiteraard ook veel begrip voor de moeilijke beslissing die hij heeft genomen”, verduidelijkt CD&V-voorzitter Gust Laureyssens.
Kris Van Hoeck was sinds 2006 schepen in de gemeente Boom. “Kris heeft steeds met een enorme inzet en grote dossierkennis zijn taak als schepen vervult. Zijn vertrek zal dan ook absoluut een grote aderlating zijn voor de gemeente en onze afdeling. We zijn blij dat Kris onze afdeling niet verlaat en achter de schermen blijvend een rol op zich zal nemen”, aldus
Laureyssens.

Het partijbestuur van CD&V Boom wil Kris uitdrukkelijk bedanken voor zijn jarenlange inzet en de gedrevenheid waarmee hij zijn functie als schepen heeft uitgevoerd. “Het is overduidelijk dat Kris in onze gemeente een enorme stempel heeft gedrukt en bergen werk heeft verzet.”


Opvolger

Om een vlotte wissel en de continuïteit in het schepencollege te garanderen, heeft het partijbestuur van CD&V Boom meteen actie ondernomen om de vervanging van Kris te organiseren. Afgelopen vrijdag werd Tom Dewandelaere unaniem voorgedragen als opvolger van Kris Van Hoeck. Hij zal de taak van eerste schepen op zich nemen. “Tom heeft zich de afgelopen jaren steeds actief ingezet in onze afdeling en blijk gegeven van een groot potentieel. De voorbije 2 jaar heeft hij als gemeenteraadslid en fractieleider reeds de nodige ervaring kunnen opdoen om deze rol op zich te nemen. Dat is ons niet
ontgaan. We kennen Tom als bijzonder gedreven en zien hem als een zeer bekwame jonge man. Het bestuur heeft dan ook haar volle vertrouwen in Tom uitgesproken en zal hem voor de volle 100% steunen in zijn nieuwe functie”, motiveert voorzitter Gust Laureyssens de keuze.

Voor Tom Dewandelaere start op 1 januari 2021 dus een nieuwe uitdaging als eerste schepen van de gemeente Boom. “Het is absoluut geen eenvoudige opdracht om Kris op te volgen. Ik vind het uiteraard bijzonder jammer dat we afscheid moeten nemen van Kris. Zijn ervaring en kennis is gelukkig niet weg. Ik ben heel blij dat we op hem kunnen blijven rekenen. Dat betekent een enorme steun. Ik zal met volle overtuiging de opdracht die ik van het partijbestuur heb gekregen aannemen”, zegt Tom Dewandelaere.

“Het doet me veel plezier en voelt als een enorme steun dat ik unaniem het vertrouwen kreeg van het partijbestuur om deze rol op te nemen. De komende jaren zal ik me met veel enthousiasme inzetten om van onze gemeente een mooiere, maar ook aangenamere gemeente te maken. Waar iedereen zich thuis voelt. Er zijn heel wat uitdagingen, maar ik
heb geen schrik om ze aan te gaan. Integendeel.” besluit Tom.

Een cookie is een klein bestand dat door de server van CD&V wordt uitgestuurd en geplaatst op de harde schijf van jouw computer, tablet, GSM of ander apparaat waarmee je onze website bezoekt. In de cookies wordt informatie opgeslagen. 

Het gebruik van cookies heeft allerhande doelstellingen. Sommige cookies worden gebruikt om de website en de daarop aanwezige informatie of diensten te kunnen verstrekken. Andere worden gebruikt om het bezoek aan onze website aangenamer of gemakkelijker te maken. Nog andere zijn bedoeld om het gebruik van de website te analyseren of om jou gerichte reclame te sturen. Cookies die omwille van technische of beveiligingsredenen noodzakelijk zijn, plaatsen we in ieder geval. 

Door op “Ik ga akkoord” te klikken, aanvaardt u het gebruik van deze cookies voor al deze doeleinden. U kan evenwel uw cookievoorkeuren regelen via de knop “Voorkeuren instellen”.